Loading...

Hakkımızda

Hakkımızda

YILLARIN DENEYİMİ

Babamız Hacı Cemal TAŞKIN 13 yaşında başlayan ticaret aşkını ve vizyonunu bu günlere kadar taşımıştır. Bizler de evlatları, olarak babamızın ticari görüşlerinin ve vizyonun ışığı altında yolumuza devam etmekteyiz.

1965’de İstanbul Etiler semtinde arsa alım satımıyla buradaki ticari hayatına başlamıştır.  1970 yılında inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Avşa Adası ve Tekirdağ dahil olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde çok sayıda apartmanlar, iş yerleri (Tekirdağ Marmara Ereğlisi ilçesi) Taşkın1, Taşkın2, Taşkın3, Taşkın4, Taşkın5 yazlık siteler ve villalar yapmıştır.

1993 Yılında şirketimizin bayrağını ikinci kuşak Mustafa Taşkın’a devretti. Bu tarihten itibaren daha fazla belediye (KADIKÖY BELEDİYESİ, MALTEPE BELEDİYESİ, SULTAN BEYLİ BELEDİYESİ, BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NİN) çeşitli alt yapı, otopark ve inşaat işleri, İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ Bostancı-Maltepe yürüme yolları ve park alanları olarak kaliteli projelere imza attı.

1999’da yaşanılan deprem İstanbul’da inşaat sektörünü etkilemiştir. 2002 yılında Ankara’nın elit semti olan Çayyolu’nda inşaat faaliyetlerimize başladık. Bu tarihten itibaren çeşitli büyüklüklerde konut ve ticari niteliklerde kendi arsalarımız üzerine bir çok inşaatı tamamladık. Ankara’da Doğa kolejlerinin çeşitli kapüsleri, belediyelere ait hayvan barınakları, alt yapılarla adından övgüyle söz ettirilen bir şirket olarak 2003 yılından itibaren Yaşamkent’de Taşkınlar iş merkezimizde devam etmekteyiz. Bize güvenen yüzlerce yatırımcımızı bu güne kadar en uygun ve kazançlı yatırımlara yöneltmiş kazandırmış ve kazandırmaya ’da devam etmektedir

Taşkınlar Beytepe DORA SUİTE projemizi de size sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak Verimli iş ortaklıkları kurmak Kalitede ve yaratıcılıkta lider olmak Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.

Misyonumuz

Kendi sektöründe; güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, önde gelen ve küresel ölçekte faal bir şirket olmak. Temel İlkelerimiz; Dürüstlük, Müşteri Memnuniyeti, Bireye Saygı, Yenilikçilik, Takım Çalışması, Liderlik, Verimlilik, Gizlilik

Grup Şirketlerimiz

TAŞKIN İNŞAAT LTD. ŞTİ.
SANAYİ TİCARET VE KİRALAMA LİMİTET ŞİRKETİ

CEM TAŞKINLAR İNŞAAT LTD. ŞTİ.
İTHALAT, İHRACAT, GIDA, TAŞIMACILIK, TURİZİM, TEKSTİL, YATIRIM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ

EFE TAŞKINLAR MADENCİLİK A.Ş
JEOLOJİ, PETROL, ALT YAPI, ENERJİ, SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TAŞHAN TURİZM A.Ş
OTELCİLİK, KİRALAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ